Witaj na Słonecznej Brzozowej

O inwestycji

Słoneczna Brzozowa to kameralne osiedle domów jednorodzinnych wyróżniające się atrakcyjną architekturą i lokalizacją, przy ul. Brzozowej, w podkrakowskich Bibicach.

Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby można było cieszyć się niezależnością w naturalnym otoczeniu przyrody.

W pierwszym etapie inwestycji zostanie zrealizowanych 14 budynków o powierzchni około 128 m2. Przewidywany termin realizacji to IV kw. 2024.

W drugim etapie inwestor planuje wybudować kolejne 18 domów.

b-006
b-008

Witaj na Słonecznej Brzozowej

Funkcjonalna przestrzeń

Wewnątrz udało się stworzyć prawdziwie funkcjonalną przestrzeń pełną naturalnego światła i dobrej energii. Dzięki dużym przeszkleniom mieszkańcy mają zagwarantowany stały kontakt z własnym ogrodem, który będzie cieszyć zmieniającym się krajobrazem przez wszystkie pory roku. Każda nieruchomość jest ogrodzona i ma wybrukowany podjazd.  W bryle budynku znajduje się garaż, a na zewnątrz dwa miejsca postojowe.

Teren inwestycji Słoneczna Brzozowa będzie w całości ogrodzony, z bramą wjazdową sterowaną automatycznie oraz z wybrukowaną wewnętrzną drogą dojazdową. Osiedle przyłączone będzie do gminnej sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Witaj na Słonecznej Brzozowej

O inwestycji

Nowe technologie, które zastosowaliśmy w domach, to kolejny atut naszej inwestycji. Wszystkie budynki w standardzie wyposażone są w rekuperację i  ogrzewanie podłogowe sterowane nowoczesnym piecem gazowym.

System rekuperacji z odzyskiem ciepła jest kompletny,  zapewnia wysoką jakość powietrza dzięki stałej i sprawnej jego wymianie we wszystkich pomieszczeniach przy jednoczesnej minimalizacji strat energii. Domy są przygotowane do montażu instalacji fotowoltaicznej, co pozwoli ograniczyć koszty utrzymania domu do minimum.

Każdy dom ma swój system buforowania wody deszczowej w zbiornikach, którą można przeznaczyć do nawadniania ogrodu.

Inwestycja jest realizowana przez spółkę Słoneczny Prądnik, która w 2019 roku oddała do użytkowania duże osiedle  przy ulicy Glogera w Krakowie, a w roku 2022 osiedle Słoneczna Popielówka w Zielonkach. Obie bardzo dobrze przyjęte na krakowskim rynku mieszkaniowym.

b-007